ورود

خوش آمدید، برای ورود پست الکترونیک و رمز عبور را وارد کنید.

ثبت نام

به ما بپیوندید و بصورت مستقیم از ما خرید کنید.

بازیابی رمزعبور

اگر رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

درباره ما

شرکت تهران پلاستیک تابا (تاپکو - Tapco) از سال ۱۳۸۰ تولید قطعات پلاستیک را أغاز و مدیریت این شرکت با سابقه ۲۵ ساله در این صنعت توانسته در طی این سال‌ها رشد سریع و مناسبی را در شرکت ایجاد نماید و در حال حاضر با پرسنل مجرب و بخش‌های مختلف به ارائه محصولات با استاندارهای بین‌المللی در بازارهای داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می‌باشد.

این شرکت توانایی تولید سالانه بیش از ۷ میلیون قطعه در زمینه‌های صنعتی، لوازم خانه و آشپزخانه، سبدهای پلاستیکی و سطل‌های صنعتی را توسط دستگاه‌های مدرن تزریق پلاستیک از ۹۰ تا ۱۳۰۰ تن را (تولید قطعاتی از ۱۰ گرم تا ۵۰۰۰ گرم) دارا می‌باشد.

شرکت تهران پلاستیک تابا با تولیدکنندگان بزرگی در صنایع لوازم‌خانگی و خودروسازی در زمینه تولید قطعات تزریق پلاستیک افتخار همکاری را داشته و با ایجاد واحد قالب‌سازی به طراحی و ساخت قالب‌های مورد نیاز شرکت و انجام تعمیرات بر روی کلیه قالب‌های موجود پرداخته است.

شرکت تهران پلاستیک تابا در سال‌های اخیر سعی کرده است با خرید دستگاه‌هایی با ظرفیت و کیفیت بالاتر و ارتقاء واحد QC و اخذ استانداردهای بین‌المللی سطح کیفی و کمی محصولات خود را ارتقاء داده تا همگام با تکنولوژی روز جهان موجب رضایت مشتریان محترم را فراهم آورد.

 

📚 دریافت کاتالوگ (سری ۲۰۱۷ - ۲۰۱۸) محصولات